Учебници

8. клас

Литература, изд.Анубис, К. Протохристова     

Български език, изд.БГ Учебник, Петя Маркова и Павлина Върбанова

Математика, изд.Анубис

Немски език, изд.Klett, Gorgo Motta/ Exakt für dich (организирано закупуване)

Информационни технологии, изд.Домино, Иван Първанов и Людмил Бонев

Философия, изд.Просвета

Изобразително изкуство,  изд.Просвета, Петер Цанев, Ралица Карапантева, Галя Страшиловаа

Музика, изд.Анубис, Янка Рускова, Стефан Хърков

9. клас

Литература, изд.Булвест 2000, Бойко Пенчев, Вилета Герджикова, Илияна Кръстева

Български език, изд.Булвест 2000, Ангел Петров, Мая Падешка

Математика, изд.Анубис

Немски език, изд.Клет, изд.Aspekte junior (организирано закупуване)

Руски език, Успех, изд.Велес, Татяна Ненкова

Английски език, изд.Лонгман, New Success -pre-intermediate           (организирано закупуване)

Информационни технологии, изд.Домино, Иван Първанов и Людмил Бонев

Биология, изд. Булвест 2000, Владимир Овчаров

Физика, изд.КЛЕТ България (Булвест2000), Максим Максимов. Ивелина Димитрова

География и икономика, изд.Клет, Р.Пенин, Т.Трайков

Химия и ООС,   изд.Анубис, Цаковски и екип

Музика, изд.Анубис, Янка Рускова, Стефан Хърков

Изобразително изкуство, изд.Просвета, Петер Цанев, Ралица Карапантева, Галя Страшилова

10. клас

Литература, изд.Диоген, Александър Панов
Български език, изд.Диоген, Александър Панов

Математика, изд.Анубис
Немски език, изд.Клет Aspekte junior für Bulgarien B1 Band 2 (организирано закупуване)

Руски език, изд. Велес Татяна Ненкова

Английски език Pearson J. Carr (организирано закупуване)

Информационни технологии, изд.Домино, Иван Първанов и Людмил Бонев
Химия и ООС, изд.Анубис Ст. Цаковски, А.Генджова и др.

География и икономика, изд.Клет, Р.Пенин,Т.Трайков
История и цивилизации – за 10″в” и 10″г”, изд.Просвета Пламен Павлов, Райна Гаврилова
История и цивилизации – за 10″а” и10″б”, изд.Рива, Милко Палантурски
Биология, изд.КЛЕТ, Мария Шишиньова

Философия, изд.Просвета

Изобразително изкуство, изд.Просвета Петер Цанев, Ралица Карапантева, Галя Страшилова

Музика, изд.Анубис, Янка Рускова, Стефан Хърков

11. клас

Български език, изд.Диоген, проф.Александър Панов

Литература, изд.Диоген, проф.Александър Панов

Математика (общообразователна подготовка), изд.Анубис

Математика(профилирана подготовка), изд.Веди, Донка Гълъбова

Немски език, изд.Klett Aspekte junior (организирано закупуване)

English Pearson J. Carr (организирано закупуване)
ПП Информационни технологии– Модул 1 и Модул 2, изд.Домино, Инан Първанов и Людмил Бонев
ПП История и цивилизации – трите модула в 1 книжно тяло, изд.Просвета, Борислав Гаврилов, Теодор Леков и др
ПП Биология, Модул 1, изд.Педагог 6, Наташа Цанова, Снежана Томова
Руски език – нивоВ1.1, изд.Велес, Татяна Ненкова
ПП Физика – Модул1. “Движение и енергия”, изд.Клет България Максим Максимов
ПП Физика -Модул2. “Поле и енергия”, изд.Просвета Виктор Иванов
ПП Физика -Модул3. “Експериментална физика”, изд.Просвета Иван Петков

ПП Химия, Модул1, Теоретични основи на химията, изд.Просвета



12. клас


English Pearson J. Carr (организирано закупуване)

Математика (общообразователна подготовка), изд.Анубис
Математика(профилирана подготовка), изд.Веди, Донка Гълъбова

Гражданско образование, изд.Педагог
ПП по Информационни технологии– Модул 3 и Модул 4, изд.Клет
ПП Биология – Модул 2, изд.Педагог 6, Христо Гагов (организирано закупуване)
ПП Биология – Модул 3, изд.Педагог 6, Калина Пачеджиева, Иса Хаджиали (организирано закупуване)
ПП Биология- Модул 4, изд.Педагог 6, Наташа Цанова, Снежана Томова (организирано закупуване)
ПП География и икономика – Модул 5 и 6, изд.Клет
ПП Философия, Модул 2, изд.Педагог 6
ПП Философия, Модул 5, изд.Педагог 6
ПП Философия, Модул 6, изд.Клет

ПП Химия, Модул3, Теоретични основи на химията, изд.Просвета

Може да харесате още...