Нов дефибрилатор. Състезание по първа помощ

На 29 Април се проведе състезание на ученическите екипи по първа помощ.

Наши ученици час от клуба “БМЧК—73.СУ” към Червения кръст взеха участие.

Състезаваха се два отбора във възрастовите групи “12-14г” и “15-18г”.

И двата отбора се класираха на второ място.

По-малките ни шампиони спечелиха и грамота за добри познания по история на червения кръст.

След много месеци тренировки и труд, положени от обучителите и доброволците, можем да кажем че сме изключително горди с нашите отбори!

Снимки от събитието

Забележка: Благодарение на Фондация „Лазар Радков“ и Обществения съвет към 73. СУ нашето училище се сдоби с автоматичен външен дефибрилатор.

Благодарим!!!

Може да харесате още...