Успех на Теодора Русинова на състезанието “Младежта дебатира“

Голям успех за Теодора Русинова от 11в клас!

Тя се класира за полуфиналите на състезанието “Младежта дебатира“, в което премериха сили най-добрите дебатанти на немски език от цялата страна.

На състезанието във Варна тя участва в два дебата на тема “Трябва ли да работят магазините в Германия и в неделя?“, където в много оспорени дебати успя успешно да защити зададените и позиции и се отличи със знания и стабилност.

Горди сме и с нашите представители в журито – Вероника Димитрова, която миналата година стигна до финали и Веселин Горанов – наш бивш ученик. Вероника също така има голям принос за успеха на Теди, тъй като участваше активно в нейната подготовка.

На 14.05.2026 г. имаме честта да посрещнем полуфиналистите от цялата страна в нашето училище. Стискаме палци на Теди да пребори и следващите два етапа!

Може да харесате още...